2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано застосування нейромережевих технологій для розв’язування нетипової задачі теплового проектування мікроелектронних пристроїв – забезпечення заданого температурного режиму вибором конструктивних та теплофізичних параметрів конструкції. Побудовано і проаналізовано алгоритм конструктивно- параметричного пошуку, який базується на переборі варіантів теплової моделі конструкції МЕП для знаходження початкового проектного рішення.
The use of neural network technologies for solving the nontypical task of microelectronic components thermal design – providing the essential thermal conditions by the selection of constructive, thermal and physical parameters of the construction is proposed. The algorythm of constructive parametric search based on searching variants of microelectronic components thermal design for finding the initial designed solution is developed and analyzed.

Чорна Н. Я. Забезпечення заданого теплового режиму в мікроелектронних пристроях з використанням нейромережевих технологій / Н. Я. Чорна, Є. В. Левус, Д. В. Федасюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 38–43.