Використання освітніх соціальних мереж у дистанційному навчанні

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В роботі досліджуються перспективи використання у дистанційному навчанні сучасних освітніх соціальних мереж Classroom 2.0, Edutopia, Sophia та інших, платформи Ning для створення освітніх соціальних мереж. The perspectives of the modern educational social networks usage in distance learning such as Classroom 2.0, Edutopia, Sophia etc and a platform Ning for the educational social networks realization are investigated in the present work.

освітні соціальні мережі, Classroom 2.0, Edutopia, Sophia, платформа Ning, the educational social networks, Classroom 2.0, Edutopia, Sophia, Ning platform

Дюлічева Ю. Використання освітніх соціальних мереж у дистанційному навчанні / Юлія Дюлічева // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 20–25. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review