Феномен домінування в студентських групах: гендерний аспект

Видавництво Львівської політехніки

Подані результати дослідження особливостей прояву феномену домінування у чоловічих, жіночих та змішаних студентських групах. Ці відомості корисні при проведені соціологічних досліджень у бібліотеках. The article «Phenomenon of Domination in Student Groups: Gender Aspect» by O. Semenenko presents the results of the research on the particularities of the phenomenon of domination in male, female and mixed student groups.

домінування, міжособистісна взаємодія, потреба влади, лідерство, студенти, гендерні особливості, адаптація, domination, interpersonal interaction, need of power, leadership, students, gender features, adaptation

Семененко О. О. Феномен домінування в студентських групах: гендерний аспект / Олексій Олексійович Семененко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 555-560. - Бібліографія: 6 назв.