Вплив вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки на зносотривкість сталі 40Х

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано підвищення мікротвердості приповерхневих шарів сталі 40Х вібраційно-відцентровою зміцнювальною обробкою, внаслідок якої збільшується її зносотривкість в оливному середовищі, причому зносотривкість зростає зі збільшенням питомого навантаження. The increase of steel 40Х superficial layers microhardness by vibration-centrifugal strengthening processing as a result of which its wearing endurance is increased in oil environment, and it grows with increase of specific loading.

Кирилів І. В. Вплив вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки на зносотривкість сталі 40Х / В. І. Кирилів, Я. Б. Кирилів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 480 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 129–132. – Бібліографія: 4 назви.