Видавництво Львівської політехніки

У науковий обіг уведено фактичний матеріал на основі архівних документів. Висвітлено особливості функціонування бібліотеки Львівського політехнічного інституту протягом 1945-1948 рр. Factual material on the basis of archival documents was introduced into scientific activities. The features of the library functioning of Lviv Polytechnic Institute during the 1945-1948 were displayed.

бібліотека Львівського політехнічного інституту, відновлення, комплектування фондів, обслуговування, кадри, Library of Lviv Polytechnic Institute, renewal, book acquisition, maintenance, personnel

Самотий Р. С. Сторінками історії бібліотеки (за архівними матеріалами Львівського політехнічного інституту 1940-х років ХХ ст.) / Р. С. Самотий, Г. К. Бєлявська // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 425-435. - Бібліографія.