2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено історію розвитку Київського авіазаводу у міжвоєнний період, проана-лізовано основні складники його виробничих програм та діяльність конструкторських колективів цього підприємства.
In the article the history of development of the Kiev aircraft manufacturing plant in the interwar period is probed, the main components of his industrial programs, and also activity of design collectives of this enterprise are analyzed.

Харук А. І. Основні напрямки діяльності київського авіазаводу як складової військово-промислового комплексу СРСР (1920–1941 рр.) / А. І. Харук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 100–105.