Досліджено досвід ведення бойових дій у локальних війнах кінця ХХ – початку ХХІ століть, а також розкриваються деякі тенденції розвитку засобів збройної боротьби. In the article experience of conduct of battle actions opens up in local wars of end ХХ are beginnings of ХХI centuries, and also some progress of facilities of the armed fight trends open up.

Слюсаренко А. В. Досвід ведення бойових дій у локальних війнах кінця ХХ – початку ХХІ століть та його використання у підготовці Збройних сил України / А. В. Слюсаренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 172–178. – Бібліографія: 15 назв.