Сучасні проблеми радіоелектроніки, телекомунікацій, комп'ютерної інженерії (TCSET’2012). – 2012 р.

У книзі зібрано матеріали конференції, присвяченої науково-технічним проблемам у галузі радіоелектроніки,телекомунікацій та комп’ютерної інженерії. Видання призначене для науковців, інженерів та аспірантів.

Сучасні проблеми радіоелектроніки, телекомунікацій, комп'ютерної інженерії : матеріали XІ Міжнародної конференції TCSET'2012, присвяченої 60-річчю заснування радіотехнічного факультету у Львівській політехніці, 21-24 лютого 2012 року, Львів, Славське, Україна / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 552 с.