Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2010. – Випуск 1(19)

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/10153

Збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК

У цьому випуску збірника публікуються нові результати з розвитку теорії та методів дослідження фігури Землі та зовнішнього гравітаційного поля, а також дослідження у галузі використання GNSS- i GIS-технологій, у галузі інженерної геодезії, картографії, фотограмметрії та кадастру. Для викладачів, наукових співробітників, аспірантів геодезичного профілю, працівників геодезичних та картографічних підприємств і відомств.

Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19) : До 15-ої річниці професійного свята працівників геології, геодезії і картографії України. – 356 с. : іл.

Search Results

Професору С. П. Войтенку - 70 років
    Професору С. Г. Могильному - 70 років
    (Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2010)
    Item
    Зміст до збірника «Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва» Випуск 1 (19)
    Item
    Титульний аркуш до збірника «Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва» Випуск 1 (19)
    Звернення Правління Українського товариства геодезії і картографії
    Item
    Базовый узел инфраструктуры принстранственных данных территории
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010) Алябьев, А.; Бурбан, П.; Зраенко, Ю.; Серебряков, С.
    Описано проблеми створення регіональної інфраструктури просторових даних. Розроблена технологія опрацювання просторових даних, починаючи зі збирання матеріалів вимірювань. Описаны проблемы создания региональной инфраструктуры пространственных данных. Разработана технология обработки пространственных данных, начиная со сбора материалов измерений. Problems of creation of a regional infrastructure of spatial data are described. The technology of processing of spatial data, since gathering of materials of measurements is developed. Lviv Polytechnic.
    Item
    Влияние гидротермических движений земной поверхности на результаты высокоточного нивелирования
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010) Пандул, И.; Корнилов, Ю.; Зубов, А.; Потюхляев, В.
    Розглядаються фізична суть гідротермічних рухів земної поверхні та її вплив на результати високоточного нівелювання. Проводяться допуски стабільності державних грунтових реперів. Рассматривается физическая сущность гидротермических движений земной поверхности и ее влияние на результаты высокоточного нивелирование. Проводятся допуски стабильности государственных грунтовых реперов. We consider the physical essence of the hydrothermal movements of the earth surface and its influence on the results of high-precision leveling. Tolerances are given the stability of the state of ground bench mark.
    Item
    Вплив земельної реформи в Україні на екологічний стан довкілля
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010) Богіра, М.
    Проаналізовано причини виникнення окремих негативних екологічних наслідків земельної реформи в Україні і запропоновано деякі підходи до їх вирішення. Проанализированы причины возникновения отдельных негативных экологических последствий земельной реформы в Украине и внесены некоторые предложение по их ликвидации. It is analyzed the origin of rea sons of some negative ecological conseguences of land reform in Ukraine and proposed some ways of their solving.
    Item
    Оцінювання території при здійсненні землеустрою
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010) Мельничук, О.
    Розглядаються питання оцінювання території за межами населених пунктів при здійсненні землеустрою. Запропоновано проводити оцінювання території за шкалами показників розмірів явищ. Рассматриваются вопросы оценки территории вне населенных пунктов при осуществлении землеустройства. Предложено проводить оценивание территории за шкалами показателей размеров явлений. The paper considers issues of evaluating territories outside settlements in land management. It is suggested to carry out the evaluation of territories by scales of indices for phenomena sizes.
    Item
    Окремі аспекти вдосконалення природно-сільськогосподарського районування
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010) Корнилов, Л.; Кібукевич, О.; Шульган, Р.
    Наведені фактори і показники, по яким проводиться природно-сільськогосподарське районування. Їх оцінено методом аналізу ієрархії. Приведены факторы и показатели,по которым проводят природно - сельськохозяйственное районирование. Они оценены методом анализа иерархий. Factors and indexes are resulted on which takes place nature-agricultural istrictings. Their estimation is done by the method of analysis of hierarchies.