Автоматика, вимірювання та керування. – 2006. – №551

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/8433

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 180 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Результати експериментальних досліджень розмірів чутливих елементів сенсорів температури
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Стадник, Б. І.; Яцук, Ю. В; Бернгард, Ф.
    Подано результати експериментальних досліджень геометричних розмірів чутливих елементів сенсорів температури. Обґрунтовано вибір термометричного методу дослідження із саморозігріванням чутливих елементів. Зроблено висновок, що похибка визначення розмірів не перевищує 1%. The experimental investigation results of geometrical dimensions of temperature sensors sensing element are given in this paper. The thermometric investigation method choice is background also. Error of geometrical dimension measurement is not greater as 1%.