Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку. – 2012. – Випуск №24

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/13431

Збірник наукових праць

У збірнику наукових праць розглянуто різні аспекти суспільно-політичного розвитку України. Основну увагу приділено аналізові державотворчого процесу, що є серцевиною суспільного і політичного життя після набуття незалежності. Для державних, політичних, громадських діячів, науковців та студентів.

Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національна академія наук України, Інститут народознавства, Інститут українознавства імені Івана Крип’якевича, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – Випуск 24. – 152 с.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Явище артефакту у трактуванні громадської думки
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Балуцька, Леся
    Подано приклади трактування явища громадської думки як штучного продукту. Розглянуто основні підходи до тлумачення громадської думки: як артефакту, як способу маніпулювання свідомістю, як наперед заданого та зумовленого явища. Обґрунтовано та доведено, що громадська думка у процесі еволюції набуває ознак повноцінного суспільно-політичного інституту і втрачає ознаки штучного та відпрацьованого продукту. The examples of public opinion’s interpretation as artificial product are given. The main approaches to public opinion’s explanation are considered as artifact, as the mean of consciousness’ manipulation as the phenomenon which is set beforehand. It is proved that the public opinion in his development and in the process of evolution gets the features of full value social political institute and loses the characteristics of artificial and worked product.