Психологічні виміри культури, економіки, управління. – 2017. – №10

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42172

Науковий журнал

Друкуються матеріали круглого столу на тему: «Західноукраїнська психологія вчора та сьогодні», що відбувся 10-24 березня 2017 р. на кафедрі теоретичної та практичної психології НУ «Львівська політехніка». Матеріали друкуються у редакції авторів. За дотримання авторських прав, достовірність інформації, коректність висновків відповідальність несуть автори. Упорядники можуть не погоджуватися з ідеями авторів статей.

Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал. – Львів : ТзОВ «Ліга-Прес», 2017. – Випуск X. – 74 c.

Психологічні виміри культури, економіки, управління : науковий журнал

Зміст (том 10)

Content (Vol. 10)

Search Results

Структурний аналіз впливу кінофільмів «Джон Вік», «Ангели і демони» на глядача
    (ТзОВ «Ліга-Прес», 2017-04-20) Демчишин, Олена
    Назва кінофільму: «Джон Вік». Режисери – Девід Лейтч і Чад Стахельскі. Рік створення 2014. Країна виробник – США. Імена головних акторів: Кіану Рівз, Альфі Аллен, Віллем Дефо. Жанровий напрям: фільм-дія. Назва кіножанру: бойовик (екшн), триллер.
    Item
    Сутність та методи соціально-психологічного розвитку людського капіталу підприємства
    (ТзОВ «Ліга-Прес», 2017-04-20) Широн, Юлія; Чернобай, Ліана
    В статті обґрунтовано пропозицій щодо впровадження методів психологічного та соціально-психологічного розвитку людського капіталу підприємства як рушійних методів підвищення продуктивності праці працівників та підприємства. Cтворено підґрунтя для системного підходу професійного розвитку людського капіталу підприємства у поєднанні із психологічним та соціально-психологічним аспектами розвитку.
    Item
    Взаємозв’язок соціально-психологічного клімату в студентському колективі та ефективності в навчальній діяльності
    (ТзОВ «Ліга-Прес», 2017-04-20) Бойко, Анастасія; Панасюк, Надія
    Письменник Антуан де Сент-Екзюпері висловив думку про те, що на світі немає нічого дорожчого за ті зв'язки, що з'єднують людей. У результаті порушення соціально запрогра- мованих взаємозв'язків між людьми в колек- тиві виникає несприятливий соціально-психо- логічний клімат (СПК), який можна розглядати як продукт предметно-практич- них взаємостосунків людей у процесі їх спільної діяльності, що виявляється у поведінці, довільних і мимовільних реакціях, способах спілкування. Якщо соціально-психологічний клімат є несприятливим, то це негативно відображається на роботі групи і кожного її учасника зокрема, можуть виникати відкриті конфлікти, а також загальний стан психологічного напруження.
    Item
    Економічний механізм приватних підприємств у сільському господарстві
    (ТзОВ «Ліга-Прес», 2017-04-20) Михалюк, Наталія
    На сьогодні дуже важливим є дослідження економічного механізму як сукупності економічних засобів управління агропромисло- вим виробництвом. Його можна представити у вигляді елементів економічного механізму, що в сумі визначають фінансовий стан суб'єктів господарювання: ціни і тарифи, кредити, податки, дотації, асигнування з бюджету, страхування, стимулювання праці. Яке б із визначень не бралося до уваги, усі вони спільною рисою мають не що інше як економічні методи (способи, прийоми) управління приватних підприємств на основі всебічного використання економічних важелів (ціна, прибуток, кредит, відсоток, санкції тощо).
    Item
    Організаційно-економічний механізм розвитку аграрних формувань з виробництва зернових
    (ТзОВ «Ліга-Прес», 2017-04-20) Лакіш, Ліліана
    У сучасних умовах ринкової трансформації економіки і суспільства України виняткове значення набуває наукове обґрунтування економічної стратегії, спрямованої на досягнення стійкого економічного зростання і підйому на основі вдосконалення організаційно-економічного механізму підприємств. До сих пір впроваджувана система вільного підприємництва не забезпечувала таких прогресивних зрушень. Багато в чому це результат необгрунтованої ринкової економіки і майже повного ігнорування державних методів її регулювання.
    Видавнича сторінка
    Передмова