Автоматика, вимірювання та керування. – 2002. – №445

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/30326

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 183 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Застосування одноканального та кореляційного підсилювачів для шумового термометра
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002) Микитин, І. П.; Стадник, Б. І.
    Розглянуто доцільність використання одноканального і двоканального (кореляційного) підсилювачів при створенні шумового термометра, який побудований на основі методу прямого вимірювання корисного сигналу. Some aspects of developing the noise thermometer based on direct measuring of noise voltage are considered. There are compared one- and two channel amplifiers in above thermometers.
  • Thumbnail Image
    Item
    Різновидні флюктуації в твердих тілах та концепція їх поєднаного вивчення
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002) Колодій, З. О.; Луцик, Я. Т.; Стадник, Б. І.; Яцишин, С. П.
    Розглянуто різні види енергетичних флюктуацій у матеріалах та визначено можливості їх поєднаного вивчення. Consideration of energetic fluctuations in solid state materials based upon general conception is proposed.