Автоматика, вимірювання та керування. – 2002. – №445

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/30326

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 183 с. : іл.

Search Results

Item
    Компенсація впливу опорів ліній зв’язку в активних імітаторах опору з функцією передачі R1M
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002) Бойко, О. В.; Столярчук, П. Г.
    Проаналізовано вплив опорів ліній зв’язку в активних імітаторах з функцією передачі R􀀀 =R0(1 – μ) Запропоновано структури кодокерованих мір опору з компенсацією впливу з’єднувальних провідників. The influence of wire errors of active resistance calibrator with transformation function R􀀀 =R0(1 – μ) is analyzed. The circuits of code-control resistance measures with compensation influence of wire resistance are proposed.
    Імітансний контроль якості продукції
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002) Походило, Є. В.; Столярчук, П. Г.
    Запропоновано оцінювати рівень якості продукції за електричними параметрами багатоелементного комплексного двополюсника (імітансу), який відображає сукупність одиничних показників об'єктів порівняння. The product quality through their multielements immitance electrical parameters, which are depended on the compared objects individual indexes estimation is discussed in this paper.
    Item
    Концепція побудови ІВС контролю основних параметрів якості та функціонального стану електричної мережі
    (Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002) Ванько, В. М.; Столярчук, П. Г.
    На основі актуальних завдань забезпечення всіх стадій виробництва та розподілу електроенергії запропоновано нові підходи до реалізації ІВС контролю необхідних параметрів якості і функціонального стану основних об’єктів промислової та побутової електричних мереж. On the basis of the displayed line of urgent problems of maintenance of all stages of manufacture and distribution of the electric power the new approaches for construction of information measuring monitoring systems of necessary parameters of quality and functional condition of the basic objects of industrial and household electrical networks are offered.