Вісники та науково-технічні збірники, журнали

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/12

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Елементи великого мультиплікативного порядку в розширених скінченних полях на основі модифікованого підходу ГАО
    (Видавництво Львівської політехніки, 2019-03-01) Попович, Б. Р.; Popovych, B.; Національний університет “Львівська політехніка”; Lviv Polytechnic National University
    Підхід Гао побудови елементів великого порядку в довільних скінченних полях полягає у виборі зручного полінома, який задає розширення початкового простого поля. Цей вибір залежить від одного полінома-параметра. Тому вказаний підхід можна розглядати як використання опису скінченного поля з одним ступенем свободи. У цій роботі досліджено можливість поліпшення нижніх меж для порядків елементів у скінченних полях загального вигляду з використанням двох ступенів свободи. Виконано комп’ютерні обчислення в середовищі Maple, які б показали можливі виграші у цьому разі, та наведено відповідні результати. Елементи великого мультиплікативного порядку використовують у низці криптографічних примітивів (протокол Діффі-Хелмана, криптосистема Ель-Гамаля з відкритим ключем, цифровий підпис Ель-Гамаля).
  • Thumbnail Image
    Item
    Про тестування великих натуральних чисел на простоту
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Оберишин, Р.; Попович, Р. Б.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Виконано порівняння відомих сучасних тестів простоти великих натуральних чисел. Проаналізовано детермінований поліноміальний тест простоти, запропонований Агравалом, Кайалом та Саксеною.
  • Thumbnail Image
    Item
    Нейромережеві інтерпретації теореми суперпозиції Колмогорова та її модифікацій
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004-02-18) Романишин, Ю. М.; Павлнш, В. А.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглянуто структури штучних нейронних мереж з фіксованою кількістю нейронів у внутрішніх шарах для зображення функцій кількох змінних на основі теореми суперпозиції Колмогорова та її модифікацій з обчислюваними функціями активації. Наведений алгоритм та приклад обчислення однієї з функцій активації нейрона.
  • Thumbnail Image
    Item
    Глобально стійка аналогова нейронна схема ідентифікації максимальних сигналів
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Тимощук, П. В.; Лобур, М. В.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Пропонується нова аналогова нейронна схема, яка визначає більший з трьох не- відомих вхідних сигналів. Загальну структуру схеми утворюють впорядковані у вигляді двійкового дерева мережі типу Хопфілда другого порядку та логічні вузли. Матриця зв’язків схеми належить до класу діагонально-стабільних блочно-діагональних мат- риць. Активаційні функції є кусково-лінійними або сигмоїдними. Наведено матема- тичне обґрунтування коректного функціонування схеми на основі єдиності та глобаль- ної стійкості встановленого режиму, приклад моделювання та відповідні результати.
  • Thumbnail Image
    Item
    Комп’ютерна перевірка припущення Гао, пов’язаного з отриманням елементів великого порядку в скінченних полях
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2018-02-26) Попович, Б. Р.; Popovych, B.; Національний університет “Львівська політехніка”; Lviv Polytechnic National University
    Виконано комп’ютерні обчислення в середовищі Maple для перевірки припущення Гао у випадку скінченних полів характеристики 2, 3, 5 та наведено відповідні результати. Якщо це припущення справедливе, то можна явно збудувати в цих полях за поліноміаль- ний час елементи великого мультиплікативного порядку, що використовуються в крипто- графії (протокол Діффі-Хелмана, криптосистема Ель-Гамаля з відкритим ключем, цифровий підпис Ель-Гамаля).