Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2007. – №606 : [78] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка".

До двадцять першого випуску збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми підприємництва, менеджменту, інвестиційної та інноваційної діяльності, регулювання економіки України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 476 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 78
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2007Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 606-Other2007Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 606-
2007Титульний аркуш до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 606-Other2007Титульний аркуш до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 606-
2007Підходи до підвищення раціональності управлінських рішеньОлексів І. Б.Article2007Підходи до підвищення раціональності управлінських рішеньОлексів І. Б.
2007Рекламна стратегія банку як інструмент розширення спектра клієнтської бази та підтримки його іміджуЧеркес Р. Б.Article2007Рекламна стратегія банку як інструмент розширення спектра клієнтської бази та підтримки його іміджуЧеркес Р. Б.
2007Інститути іпотеки землі: актуальні проблеми та напрямки їх вирішенняСоколовський, Є. А.Article2007Інститути іпотеки землі: актуальні проблеми та напрямки їх вирішенняСоколовський, Є. А.
2007Інкубація бізнесу як ефективна система підтримки малого підприємництваСмаковська, Ю. М.Article2007Інкубація бізнесу як ефективна система підтримки малого підприємництваСмаковська, Ю. М.
2007Система оподаткування в УкраїніПолякова, Л. М.; Попович, С. С.Article2007Система оподаткування в УкраїніПолякова, Л. М.; Попович, С. С.
2007Методологічні аспекти розвитку регіону на засадах екологізаціїКомарницький І. В.; Бублик М. І.; Кушніренко О. О.Article2007Методологічні аспекти розвитку регіону на засадах екологізаціїКомарницький І. В.; Бублик М. І.; Кушніренко О. О.
2007Управління фінансовими ризиками з мотою регулювання руху грошових потоківПіскунов Р. О.; Бордюг В. В.; Хвещук О. В.Article2007Управління фінансовими ризиками з мотою регулювання руху грошових потоківПіскунов Р. О.; Бордюг В. В.; Хвещук О. В.
2007Параметричне модулювання асиметрії та ексцесу в економетричному аналізіПенцак Є. Я.Article2007Параметричне модулювання асиметрії та ексцесу в економетричному аналізіПенцак Є. Я.
2007Оцінка економічного ефекту прискореної амортизації в промислових підприємствах в умовах реформування державної амортизаційної політикиОрлов П. А.; Орлов С. П.; Іванова О. Ю.Article2007Оцінка економічного ефекту прискореної амортизації в промислових підприємствах в умовах реформування державної амортизаційної політикиОрлов П. А.; Орлов С. П.; Іванова О. Ю.
2007Конкурентні відносини в умовах перехідної та ринкової економікиМихальчишин Н. Л.Article2007Конкурентні відносини в умовах перехідної та ринкової економікиМихальчишин Н. Л.
2007Роль пільгового оподаткування у стимулюванні інноваційних процесів УкраїниХандюк І. М.Article2007Роль пільгового оподаткування у стимулюванні інноваційних процесів УкраїниХандюк І. М.
2007Планування та оцінювання внеску учасників у фінансові резултати від інноваційної діяльності машинобудівного підприємстваТивончук, О. І.Article2007Планування та оцінювання внеску учасників у фінансові резултати від інноваційної діяльності машинобудівного підприємстваТивончук, О. І.
2007Структуризація економічного аналізу діяльності підприємства: управлінський підхідКіндрацька Г. І.; Загородній А. Г.; Білик М. С.Article2007Структуризація економічного аналізу діяльності підприємства: управлінський підхідКіндрацька Г. І.; Загородній А. Г.; Білик М. С.
2007Шляхи удосконалення формування коштів підрозділів вищих навчальних закладівШуляр, Р. В.; Шуляр, Н. В.Article2007Шляхи удосконалення формування коштів підрозділів вищих навчальних закладівШуляр, Р. В.; Шуляр, Н. В.
2007Управління податковими ризиками - нова парадигма розбудови податкової системи УкраїниДесятнюк О. М.Article2007Управління податковими ризиками - нова парадигма розбудови податкової системи УкраїниДесятнюк О. М.
2007Регіональна специфіка доходів і витрат домогосподарстваГордієнко Л. А.Article2007Регіональна специфіка доходів і витрат домогосподарстваГордієнко Л. А.
2007Наукове обгрунтування фінансового механізму стимулювання стійкого та збалансованого економічного зростання УкраїниВожжов А. П.; Гринько О. Л.Article2007Наукове обгрунтування фінансового механізму стимулювання стійкого та збалансованого економічного зростання УкраїниВожжов А. П.; Гринько О. Л.
2007Світові тенденції глобалізації та українські промислово-фінансові групиБондаренко Л. П.Article2007Світові тенденції глобалізації та українські промислово-фінансові групиБондаренко Л. П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 78