Skip navigation

putin IS MURDERER

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні. – 2013. – Випуск 47 : [17] Collection home page

Logo

Український міжвідомчий науково-технічний збірник

В Українському міжвідомчому науково-технічному збірнику “Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні“ висвітлюються результати теоретичних та експериментальних досліджень в галузі створення і впровадження у виробництво автоматичного та автоматизованого обладнання різноманітного призначення, а саме: технічних засобів транспортування та подачі на технологічні операції; обладнання викінчувального оброблювання та зміцнення виробів; контрольних автоматів, інструменту; систем автоматичного керування. Подаються матеріали щодо розроблення новітніх технологій та засобів обробки деталей; досліджень математичних моделей технологічного обладнання, систем, прогресивних технологій тощо. Збірник призначений для наукових, інженерно-технічних працівників підприємств, НДІ, КБ і для викладачів, аспірантів, магістрів та студентів старших курсів ВНЗ і є авторитетним науковим виданням, що висвітлює результати актуальних теоретичних та експериментальних досліджень науковців багатьох ВНЗ та науково-дослідних організацій України.

Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – Випуск 47. – 147 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2013Зміст до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск 47-Other2013Зміст до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск 47-
2013Дослідження пускових режимів вібраційної машини з дебалансними збудниками, що самосинхронізуютьсяЯрошевич, М. П.; Забродець, І. П.; Силивонюк, А. В.Article2013Дослідження пускових режимів вібраційної машини з дебалансними збудниками, що самосинхронізуютьсяЯрошевич, М. П.; Забродець, І. П.; Силивонюк, А. В.
2013Дослідження природи кавітаційно-магнітного впливу на воду та вібраційне обладнання для зміни її властивостейСілін, Р. І.; Гордєєв, А. І.; Сілін, Р. С.; Ланець, О. С.Article2013Дослідження природи кавітаційно-магнітного впливу на воду та вібраційне обладнання для зміни її властивостейСілін, Р. І.; Гордєєв, А. І.; Сілін, Р. С.; Ланець, О. С.
2013Про порівняння прямолінійної та криволінійної лопаток роторного ґрунтометальникаШатохін, В. М.; Соболь, В. М.; Шатохіна, Н. В.Article2013Про порівняння прямолінійної та криволінійної лопаток роторного ґрунтометальникаШатохін, В. М.; Соболь, В. М.; Шатохіна, Н. В.
2013Вплив вертикальних (параметричних) коливань вантажного візка мостового крана на його динаміку при розгойдуваннях вантажу у процесах пуску/гальмуванняЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.Article2013Вплив вертикальних (параметричних) коливань вантажного візка мостового крана на його динаміку при розгойдуваннях вантажу у процесах пуску/гальмуванняЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.
2013Метод гальоркіна та якісне дослідження розв’язку задачі про нелінійні коливання необмеженого каната з урахуванням опоруПукач, П. Я.; Кузьо, І. В.; Нитребич, З. М.Article2013Метод гальоркіна та якісне дослідження розв’язку задачі про нелінійні коливання необмеженого каната з урахуванням опоруПукач, П. Я.; Кузьо, І. В.; Нитребич, З. М.
2013Аналіз вимушених коливань металоконструкції щогли підіймального пристроюНосов, Ю. Є.Article2013Аналіз вимушених коливань металоконструкції щогли підіймального пристроюНосов, Ю. Є.
2013Вдосконалення існуючих аналітичних методів розрахунку динамічних навантажень кранів при їх пуску/гальмуванніЛовейкін, В. С.; Човнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.Article2013Вдосконалення існуючих аналітичних методів розрахунку динамічних навантажень кранів при їх пуску/гальмуванніЛовейкін, В. С.; Човнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.
2013Визначення оптимальних конструктивних параметрів роликової формувальної установки з рекупераційним приводомЛовейкін, В. С.; Почка, К. І.Article2013Визначення оптимальних конструктивних параметрів роликової формувальної установки з рекупераційним приводомЛовейкін, В. С.; Почка, К. І.
2013Математична модель та методика розрахунку інерційних і жорсткісних параметрів механізму складання лопатей горизонтально-осьової вітроустановкиКорендій, В. М.Article2013Математична модель та методика розрахунку інерційних і жорсткісних параметрів механізму складання лопатей горизонтально-осьової вітроустановкиКорендій, В. М.
2013Обґрунтування конструктивних параметрів лунки дозатора для дрібнодисперсних сипких матеріалівШоловій, Ю. П.; Прокопець, Н. І.Article2013Обґрунтування конструктивних параметрів лунки дозатора для дрібнодисперсних сипких матеріалівШоловій, Ю. П.; Прокопець, Н. І.
2013Про визначення параметрів дебалансних вібраційних апаратів з ексцентриковим ротором і асинхронним електроприводомШатохін, В. М.; Гранько, Б. Ф.; Шатохіна, Н. В.Article2013Про визначення параметрів дебалансних вібраційних апаратів з ексцентриковим ротором і асинхронним електроприводомШатохін, В. М.; Гранько, Б. Ф.; Шатохіна, Н. В.
2013Математична модель опису динаміки вібраційного сепаратора з дебалансним приводомСтоцько, З. А.; Топільницький, В. Г.; Кусий, Я. М.Article2013Математична модель опису динаміки вібраційного сепаратора з дебалансним приводомСтоцько, З. А.; Топільницький, В. Г.; Кусий, Я. М.
2013Реалізація ефекту зоммерфельда у вібраційному майданчику з інерційним приводомЛанець, О. В.; Шпак, Я. В.; Лозинський, В. І.; Леонович, П. Ю.Article2013Реалізація ефекту зоммерфельда у вібраційному майданчику з інерційним приводомЛанець, О. В.; Шпак, Я. В.; Лозинський, В. І.; Леонович, П. Ю.
2013Титульний аркуш до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск № 47-Other2013Титульний аркуш до збірника "Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні" Випуск № 47-
2013Оптимізаційний синтез полічастотних вібраційних систем з імпульсним електромагнітним приводомКузьо, І. В.; Ланець, О. С.; Гурський, В. М.Article2013Оптимізаційний синтез полічастотних вібраційних систем з імпульсним електромагнітним приводомКузьо, І. В.; Ланець, О. С.; Гурський, В. М.
2013Оптимізація режимів пуску механізмів вантажопідйомних машин за критерієм мінімальної питомої потужностіЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.Article2013Оптимізація режимів пуску механізмів вантажопідйомних машин за критерієм мінімальної питомої потужностіЧовнюк, Ю. В.; Діктерук, М. Г.; Почка, К. І.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 17 of 17