Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2013. – №767 : [58] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

До збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми менеджменту, підприємництва, інвестиційної та інноваційної діяльності, управління національною економікою України тощо. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – № 767 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 395 с. : іл. – Бібліографія в кінці розділів.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 58
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2013Навчання студентів-економістів англійському діалогічному мовленнюОрищин, І. С.; Цубова, О. Л.Article2013Навчання студентів-економістів англійському діалогічному мовленнюОрищин, І. С.; Цубова, О. Л.
2013Соціологія для студентів економічного профілю навчання: особливості викладанняМандзяк, В. П.Article2013Соціологія для студентів економічного профілю навчання: особливості викладанняМандзяк, В. П.
2013Структурування змісту навчальних дисциплін як важлива передумова для підвищення якості підготовки фахівцівДольнікова, Л. В.; Цубова, О. Л.Article2013Структурування змісту навчальних дисциплін як важлива передумова для підвищення якості підготовки фахівцівДольнікова, Л. В.; Цубова, О. Л.
2013Перспективи викладання філософії глобальних проблем сучасності для студентів економічного профілю навчанняГриневич, Т. Б.; Цубов, Л. В.Article2013Перспективи викладання філософії глобальних проблем сучасності для студентів економічного профілю навчанняГриневич, Т. Б.; Цубов, Л. В.
2013Дослідження рівня страхових виплат та ризику їх зміни на страховому ринку УкраїниТурко, В. В.Article2013Дослідження рівня страхових виплат та ризику їх зміни на страховому ринку УкраїниТурко, В. В.
2013Розподіл доходів населення України та декомпозиція коефіцієнта ДжиніЩерба, Х. І.Article2013Розподіл доходів населення України та декомпозиція коефіцієнта ДжиніЩерба, Х. І.
2013Особливості функціонування комунікаційної системи ринку праці в економіці УкраїниСеменишин, В. О.Article2013Особливості функціонування комунікаційної системи ринку праці в економіці УкраїниСеменишин, В. О.
2013Перспективи розвитку депозитарної системи УкраїниПшик, Б. І.Article2013Перспективи розвитку депозитарної системи УкраїниПшик, Б. І.
2013Використання досвіду республіки Польща у процесі трансформації господарської системи УкраїниКозяк, В. Д.; Саніна, О. Р.Article2013Використання досвіду республіки Польща у процесі трансформації господарської системи УкраїниКозяк, В. Д.; Саніна, О. Р.
2013Оцінка ефективності корпоративних фірм Львівської областіОстроверх, О. П.Article2013Оцінка ефективності корпоративних фірм Львівської областіОстроверх, О. П.
2013Тенденції інвестування національного господарстваПирог, О. В.Article2013Тенденції інвестування національного господарстваПирог, О. В.
2013Стан та перспективи розвитку ринку послуг в УкраїніКнязик, Ю. М.Article2013Стан та перспективи розвитку ринку послуг в УкраїніКнязик, Ю. М.
2013Теоретико-методологічні підходи до визначення рівня життя населення та індикаторів його виміруІвашків, В. О.Article2013Теоретико-методологічні підходи до визначення рівня життя населення та індикаторів його виміруІвашків, В. О.
2013Тенденції національного страхового ринкуГориславець, П. А.Article2013Тенденції національного страхового ринкуГориславець, П. А.
2013Технічна інфраструктура та житлове будівництво м. Львова на зламі XX-XXI ст.Лисяк, Н. М.Article2013Технічна інфраструктура та житлове будівництво м. Львова на зламі XX-XXI ст.Лисяк, Н. М.
2013Дослідження ризиків інтеграції України у світову економікуДомарадзька, Г. С.; Самотій, Н. С.Article2013Дослідження ризиків інтеграції України у світову економікуДомарадзька, Г. С.; Самотій, Н. С.
2013Міжнародне податкове планування в умовах світової глобалізації економікиАкіншина, О. В.; Третьякова, Л. І.Article2013Міжнародне податкове планування в умовах світової глобалізації економікиАкіншина, О. В.; Третьякова, Л. І.
2013Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 767-Other2013Зміст до Вісника "Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку" № 767-
2013Реальна конвергенція країн ЕВС згідно з критерієм диверсифікації виробництва та структури економікиГончар, О. М.Article2013Реальна конвергенція країн ЕВС згідно з критерієм диверсифікації виробництва та структури економікиГончар, О. М.
2013Переваги та недоліки введення обов'язкової форми медичного страхування в УкраїніБілик, О. І.; Качмарчик, С. А.Article2013Переваги та недоліки введення обов'язкової форми медичного страхування в УкраїніБілик, О. І.; Качмарчик, С. А.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 58