Skip navigation

putin IS MURDERER

Фізико-математичні науки. – 2007. – №601 : [15] Collection home page

Logo

У Віснику публікуються результати оригінальних наукових досліджень з різних розділів математики, фізики та прикладних аспектів цих наук. Публікуються також оглядові статті з нових перспективних напрямів досліджень та роботи з історії і методології фундаментальних наук. Для наукових співробітників, викладачів вищих навчальних закладів, інженерів, аспірантів.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2007. – № 601 : Фізико-математичні науки / [відповідальний редактор П. І. Каленюк]. – 100 с. : іл.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2007Економні ізотопії ламаних на площиніОлексів, І. Я.Article2007Економні ізотопії ламаних на площиніОлексів, І. Я.
2007Мішана задача для нелінійного псевдопараболічного рівняння з виродженнямДоманська, Г. П.Article2007Мішана задача для нелінійного псевдопараболічного рівняння з виродженнямДоманська, Г. П.
2007Поздовжні статичні діелектричні, п'єзоелектричні, пружні та теплові властивості сегнетоелектриків типу KH2PO4Левицький, Р. Р.; Вдович, А. С.; Зачек, І. Р.Article2007Поздовжні статичні діелектричні, п'єзоелектричні, пружні та теплові властивості сегнетоелектриків типу KH2PO4Левицький, Р. Р.; Вдович, А. С.; Зачек, І. Р.
2007Про константу в лемі ПяртліІльків, В. С.; Магеровська, Т. В.Article2007Про константу в лемі ПяртліІльків, В. С.; Магеровська, Т. В.
2007Зміст Вісника "Фізико-математичні науки" № 601-Article2007Зміст Вісника "Фізико-математичні науки" № 601-
2007Узагальнені ретракти, пов'язані з топологічними групамиПирч, Н. М.Article2007Узагальнені ретракти, пов'язані з топологічними групамиПирч, Н. М.
2007Лінійні форми розв'язків узагальної проблеми моментівЧип, М. М.Article2007Лінійні форми розв'язків узагальної проблеми моментівЧип, М. М.
2007Інше доведення теореми Брело-Адамара для субгармонійних у просторі функцій скінченного порядкуДостойна, В. В.; Веселовська, О. В.Article2007Інше доведення теореми Брело-Адамара для субгармонійних у просторі функцій скінченного порядкуДостойна, В. В.; Веселовська, О. В.
2007Про розв'язки лінійних диференціальних рівнянь з алгеброїдними коефіцієнтамиМохонько, А. З.; Коляса, Л. І.Article2007Про розв'язки лінійних диференціальних рівнянь з алгеброїдними коефіцієнтамиМохонько, А. З.; Коляса, Л. І.
2007Деякі нові рекурентні співвідношення для гіпергеометричних функцій Апеля та ЛаурічеллиМанзій, О. С.Article2007Деякі нові рекурентні співвідношення для гіпергеометричних функцій Апеля та ЛаурічеллиМанзій, О. С.
2007Моделювання локальної взаємодії важких дірок з потенціалом дефектів в HgTeМалик, О. П.; Собчук, І. С.Article2007Моделювання локальної взаємодії важких дірок з потенціалом дефектів в HgTeМалик, О. П.; Собчук, І. С.
2007Хімічний потенціал напівобмеженого "желе"Костробій, П.; Уханська, О.; Кекало, О.Article2007Хімічний потенціал напівобмеженого "желе"Костробій, П.; Уханська, О.; Кекало, О.
2007Асимптотична нормальність флуктуацій стрибкової процедури у схемі дифузійної апроксимації в напівмарковському середовищіЧабанюк, Я. М.Article2007Асимптотична нормальність флуктуацій стрибкової процедури у схемі дифузійної апроксимації в напівмарковському середовищіЧабанюк, Я. М.
2007Мішана задача для нелінійного еволюційного рівняння четвертого порядку в необмеженій областіТорган, Г. Р.Article2007Мішана задача для нелінійного еволюційного рівняння четвертого порядку в необмеженій областіТорган, Г. Р.
2007Частково вироджені та вироджені квазідиференціальні рівнянняТацій, Р. М.; Стасюк, М. Ф.; Власій, О. О.; Живічиньскі, М.Article2007Частково вироджені та вироджені квазідиференціальні рівнянняТацій, Р. М.; Стасюк, М. Ф.; Власій, О. О.; Живічиньскі, М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 15 of 15