Перспективи неелектричного приводу

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено аналіз ефективності використання різних типів привідних двигунів, що використовують різні типи первинних носіїв. Показано високу економічну ефективність застосування газопоршневих двигунів для приводів середньої і великої потужності.
The efficiency analysis of the use of different engines types which use different types of primary transmitters is cared out. High economic efficiency of application gas-piston engines for drive of middle and large power is shown.

Яковчук П. Є. Перспективи неелектричного приводу / П. Є. Яковчук, А. В. Пашук, М. П. Лазорик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 173–176.