Кінетика сушіння дрібнокускової глини комбінованим методом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено і проаналізовано кінетичні залежності зміни вологості дрібнокускової глини залежно від умов ведення процесу. Також наведено розрахунки швидкості сушіння матеріалу у період постійної швидкості. It is resulted and the changes of humidity of clay kinetic to dependence are analysed depending on the terms of conduct of process. The calculations of speed of drying of these materials in a period permanent speed are also resulted.

сушіння глиняних мас, вплив швидкості руху теплоносія

Ханик Я. М. Кінетика сушіння дрібнокускової глини комбінованим методом / Я. М. Ханик, Т. І. Римар, О. М. Креховецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 222-225. – Бібліографія: 3 назви.