Структура ґрунтового покриву в межах берегової смуги Яворівського озера

Thumbnail Image

На підставі морфологічного опису ґрунтових профілів у межах берегової смуги запроектованого Яворівського озера (Яворівський район Львівської області) встановлено структуру ґрунтового покриву. Ґрунтовий покрив території досліджень сформований просторовими комбінаціями зональних ґрунтів, субстратів ґрунтоутворення та посттехногенними типами ґрунтів – ембріоземами. On the basis of morphological investigation of soil profiles the structure of soil cover in limit of planning Yavoriv lake coast (Lviv region, Yavoriv distric ) were established The soil cover on the territory of investigation are forming of the spatial combination of the zonal soil, substrates of soil formation and posttechnogenic soil types – embriozems.

Шпаківська І. М. Структура ґрунтового покриву в межах берегової смуги Яворівського озера / І. М. Шпаківська, О. Г. Марискевич, О. І. Дідух // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 180–184. – Бібліографія: 20 назв.

Endorsement

Review