Визначення кренів інженерних споруд методом наземного лазерного сканування

Запропоновано методику визначення крену інженерної споруди методом наземного лазерного сканування. Наведено вирази, за якими можна виконати оцінку точності визначення крену за запропонованою методикою. В работе предложена методика определения крена инженерного сооружения методом наземного лазерного сканирования. Приведены выражения, с помощью которых можно выполнить оценку точности определения крена по предложенной методике. The method of roll determination of engineering building by terrestrial laser scanning is offered work. Expressions by which it is possible to execute the accuracy estimation of roll determination on offered method are resulted.

Войтенко С. Визначення кренів інженерних споруд методом наземного лазерного сканування / С. Войтенко, Р. Шульц, М. Білоус // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 144–150. – Бібліографія: 7 назв.