На підставі аналізу результатів механічних випробовувань мікроточкових зварних з’єднань за стандартною методикою виробництва запропоновані механічні руйнівні випробовування на розтяг (зріз) зварних робочих контактів термозондів, достатні та необхідні для вибіркового оцінювання якості формування литої зони, а також розроблене обладнання для проведення випробовувань. On the basis of the analysis of results of mechanical tests of microdot welded connections on a standard technique of manufacture the mechanical destroying tests for a stretching (cutting) of welded working contacts of probes for measurement of temperature (thermocouples), qualities, sufficient and necessary for a selective estimation, of formation of a cast zone are offered, and also the testing facility is developed.

Білобородченко В. І. Механічні випробовування та обладнання для контролю якості мікрозварних точкових контактних зварних з’єднань / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 11-16. – Бібліографія: 9 назв.