Цінова політика в маркетингу міста

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто цінову політику в маркетингу міста, проаналізовано методи регулювання тарифів комунальних підприємств та взаємозв’язок тарифів і місцевих податків з економічним розвитком міста. Продемонстрована відсутність “найкращого” методу регулювання тарифів на місцевому рівні, а також все більша увага до цієї проблеми з боку суспільства, науковців та практиків. The price politics as the part of municipal marketing-mix is investigated; the methods of tariff regulation of municipal enterprises and the correlation of the sum of tariffs and local taxes with economic development of a city are analyzed. The absence of "the best" method of the municipal tariff regulation on a local level, as well as growing attention to this problem from society, scientists, and professionals are demonstrated.

Карий О. І. Цінова політика в маркетингу міста / О. І. Карий, Р. З. Берлінг, О. Б. Петрина // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 414–422. – Бібліографія: 19 назв.