2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто алгоритм криптографічного захисту інформації за стандартом AESy основні проблелШу що виникають при його реалізації, а також запропоновано підходи до табличного обчислення основних перетворень алгоритму та скорочення обсягу таблиць.
The AES cryptographic algorithm of information protection and main problems that arise during its applications are considered. The approaches to look-up table calculation of the algorithm basic transformations and reduction of tables volume are offered.

Мельник А. Таблична реалізація функцій перетворення в процесорі шифрування даних за алгоритмом AES / А. Мельник, С. Прудкий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 249–257.