2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено характеристику основних визначень об’єктів інтелектуальної власності у галузі комп’ютерних технологій. Показано взаємозв’язок між такими поняттями, як “зміст” та “інтелектуальна власність”, оцінено інтелектуальний капітал.
In article it is resulted the characteristic of the basic definitions of the object intellectual property in sphere of computer technologies. It is shown interrelation between such concepts as “contents” and “the intellectual property”. It is made an estimation of the intellectual capital in sphere of computer technologies.

Вовк О. Б. Оцінка вартості прав об’єктів інтелектуальної власності у галузі комп’ютерних технологій / О. Б. Вовк, В. С. Якушев // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 28–36.