Методи та інструменти під час визначення конкурентоспроможності підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику визначення конкурентоспроможності підприємства методами конкурентних переваг та бенчмаркінгу. Використовуючи запропоновані методики, базуються на аналізі корпоративної переваги підприємства та на системі оцінкових індикаторів. The method to define competitiveness enterprises methods competitive advantage and benchmarking is proposed in the article. The proposed methods are based on the analyzes of comparative advantage of an enterprise and on the system evolution indicators.

Височин В. В. Методи та інструменти під час визначення конкурентоспроможності підприємств / В. В. Височин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 219–225. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review