Логістика електронної комерції: стан та перспективи розвитку в Україні

Thumbnail Image

Узагальнено розвиток логістики електронної комерції у світі. Встановлено залежність між розвитком електронної комерції та розвитком ринку логістичних послуг. Проаналізовано ринок логістичних послуг в Україні. Уточнено термін “логістичний оператор 5 PL” та здійснено позиціонування його поряд із іншими логістичними операторами. In the article the development of logistics of electronic commerce in a world is generalized. Dependence between development of electronic commerce and development of market of logistic services is proved. Market of logistic services in Ukraine is analized. Term logistic operator 5 PL is specified and positioned.

Чорнописька Н. В. Логістика електронної комерції: стан та перспективи розвитку в Україні / Н. В. Чорнописька, О. В. Солодка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С. 490–495. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review