Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено основні закономірності структурування полімерних сумішей на основі епоксидних олігомерів ЕД-20 і ЕД-22 у присутності різної кількості нафтополімерних смол з епоксидними групами. The basic regularity stitching of polymeric mixture on the basis epoxy oligomers ED-20 and ED-22 in the presence various quantity petroleum polymeric resins with epoxy groups were investigated.

Структурування епоксидних олігомерів у присутності функціональних нафтополімерних смол / М. Б. Гагін, М. М. Братичак, О. Б. Гринишин, О. С. Заіченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 106–109. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review