Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Наведений тривимірний комп'ютерний симулятор електромагнітних процесів, які відбуваються у холлівській пластині під дією магнітного поля. Симулятор дозволяє отримати повний тривимірний опис електромагнітних величин у прямокутній пластині. Результати можна використати для дослідження і проектування холлівських давачів з покращеними властивостями. Це дає також можливість досліджувати давачі Холла при впливі неоднорідних високоградієнтних магнітних полів. Three-dimensional computer simulator of electromagnetic processes in a Hall plate under the magnetic field influence is presented. The simulator allows obtaining full spatial description of electromagnetic quantities in a bar plate. The results may be used for studying and designing the Hall sensors with improved parameters. It also allows studying the Hall sensors under the inhomogeneous high-gradient magnetic fields.

Большакова І. А. Об'ємне моделювання процесів у холлівських пластинах в сильно неоднорідних магнітних полях / І. А. Большакова, А. П. Бондарєв, Р. Б. Тихонюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 397 : Електроніка. – С. 101–107. – Бібліографія: 5 назв.