Формування плоских укладок для лінійчатих структур електронних вузлів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано алгоритм формування плоских укладок для лінійчатих структур з обмеженням на число шарів. Алгоритм має поліноміальну обчислювальну складність та є придатним для задач великої розмірності.
Rapid growth of electronic circuit complexity requires a further search for new effective approaches to solve CAD problems. The main question in topological routing is to find the planar solutions. The algorithm of finding such solution for linear structure in polynomial time is suggested.

Базилевич Р. Формування плоских укладок для лінійчатих структур електронних вузлів / Р. Базилевич, Д. Алієва // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 10–13. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).