Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто моделювання електромагнітних процесів (ЕМП) у пристрої для заряду енергоємних акумуляторних батарей асиметричним струмом з імпульсним регулюванням. Новий пристрій має підвищений ККД порівняно з відомим пристроєм для заряду акумуляторів асиметричним струмом. This article deals with modeling of electromagnetic processes in device for charging of storage batteries by asymmetric current with an application pulse regulation method. New device have increased efficiency at comparison with existing device.

Співак В. М. Моделювання електромагнітних процесів у пристрої для заряду енергоємних акумуляторних батарей / В. М. Співак, В. Б. Волківський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 165–172. – Бібліографія: 9 назв.