Методологічні аспекти проектування логістичних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються проблеми взаємодії складових логістичної системи - транспортної, складської, виробничої, інформаційної, кадрової та фінансової підсистем. Запропоновані порядок та методи їх системного дослідження, сформульовані основні вимоги до інтегрованого проектування. The problems of interaction elements system of logistic - transport, warehouse, industrial, information, personnel and financial subsystems are considered. Offered the order and methods of their system research and formulated basic requirements to the integrated designing.

Кузьо Н. Є. Методологічні аспекти проектування логістичних систем / Н. Є. Кузьо // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 286–292. – Бібліографія: 4 назви.