Веб-платформа “ICenter” для організації online-тестування знань студентів

2018-02-26

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто веб-платформу “ICenter” для супроводу online-тестування знань студентів у Національному університеті “Львівська політехніка”. Наведено призначення системи, її основні функціональні можливості, а також особливості використання.
In the paper the “ICenter” web platform for the support the online-testing of students’ knowledge at the National University “Lviv Polytechnic” is considered. The purpose of the system, its main functionality, as well as the features of use are presented.

цифровий університет, інформатизація, інформаційно-аналітична система, тестування знань, a digital university, informatization, information-analytical system, knowledge testing

Тушницький Р. Веб-платформа “ICenter” для організації online-тестування знань студентів / Руслан Тушницький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Інформатизація вищого навчального закладу. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 903. — С. 111–121.