Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив в’язкості оливної основи і змащувально- розділюювальної композиції (ЗРК) на експлуатаційні властивості технологічного мастила для змащування прес-форм у закритому стані під час лиття алюмінієвих сплавів.
The influence, of viscosity of oil and lubricant separating composition (LSC) on the performance properties of a technological lubricant for mould lubrication under closed state during casting of aluminium melts under pressure has been investigated.

Паславський Я. В. Дослідження впливу в’язкості змащувально-розділювальних композицій для прес-форм лиття під тиском на їх експлуатаційні властивості / Я. В. Паславський, Х. В. Паляниця // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 204–207.

Endorsement

Review