Визначення ентальпійних характеристик деяких кремнійорганічних пероксидів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено термодинамічні властивості двох кремнійорганічних пероксидів. Визначено їх ентальпії згорання, ентальпії утворення в конденсованому та газоподібному станах, температурні залежності тиску насиченої пари та ентальпії випаровування. Thermodynamic properties of two silicon containing peroxides have been investigated. Combustion enthalpies, formation enthalpies for condensed and gas state, temperature dependencies of saturated vapour pressure and evaporation enthalpies have been determined.

Мельник Г. В. Визначення ентальпійних характеристик деяких кремнійорганічних пероксидів / Г. В. Мельник, Н. О. Бутиліна, В. М. Дібрівний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 86-89. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review