Порівняльний аналіз алгоритмів виявлення оптимальних рішень у системах безпеки

Виконано порівняльний аналіз алгоритму повного перебору з обмеженнями та генетичного алгоритму (ГА), що виявило область їх доцільного використання в системі проектування систем безпеки периметра території (PSCAD), показало переваги і недоліки ГА. In this paper the comparative analysis of exhaustive search algorithm with limitations and genetic algorithm was made. That reveals the area of it’s reliability usage in the perimeter security computer aided design system (PSCAD).

Биковий, П. Є Порівняльний аналіз алгоритмів виявлення оптимальних рішень у системах безпеки / П. Є. Биковий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 17–23. – Бібліографія: 12 назв.