ІNTERGEO 2008: Стан і перспективи розвитку супутникових технологій

На основі відвідання виставки ІNTERGEO 2008, що проходила у м. Бремені, подано огляд технологій та обладнання для супутникових вимірювань провідних фірм світу. На основании посещения выставки ІNTERGEO 2008, которая проходила в г. Бремене, приведен обзор технологий и оборудования для спутниковых измерений ведущих мировых фирм. On the basis of visiting an exhibition ІNTERGEO 2008 which passed in Bremen, the review of technologies and the equipment for satellite measurements from leading global fi rms is resulted.

Тревого І. ІNTERGEO 2008: Стан і перспективи розвитку супутникових технологій / І. Тревого, С. Савчук, О. Ладан // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 16–21.