Визначення виробничих витрат при зростанні інтенсивності праці

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується метод визначення виробничих витрат із зростанням інтенсивності праці з метою покращення системи планування на підприємстві та зміни прибутку від зміни продуктивності праці за умови її підвищеної інтенсивності Моделювання процесу виробництва у тривимірному просторі і визначення потужності підприємства з двох позицій: менеджменту (технологічних можливостей) та економіки (економічної доцільності).
The method of definition of industrial expenses is offered at increase in intensity of work with the purpose of improvement of system of planning at the enterprise and changes of the profit from change of labor productivity at its raised intensity. Modeling of process of manufacture in three-dimensional space and determination of power of enterprise from two positions: management (technological possibilities) and economy (financial viability).

Скворцов І. Б. Визначення виробничих витрат при зростанні інтенсивності праці / І. Б. Скворцов, Д. І. Скворцов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 136–140. — (Теорія логістики і маркетингу).