Модель використання земель під сільськогосподарські культури

Оцінено результати агрохімічного дослідження грунтів на певній території. Побудовано модель вибору найпридатніщих ділянок для вирощування сільськогосподарських культур. Оценены результаты агрохимического исследования почв исследуемой территории.Построена модель выбора наиболее пригодных участков для виращивания сельскохозяйственных культур. The estimation of results of agricultural chemistry inspection of soils is conducted. The model with optimized choice of land for the growth of agricultural plants is built.

ГІС-технології дослідження грунтів

Басовець О. Модель використання земель під сільськогосподарські культури / О. Басовець, А. Бридун // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 288–292. – Бібліографія: 2 назви.