Кінетичні особливості модифікації целюлози функціональним олігопероксидом

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено дослідження кінетики модифікації целюлози олігопероксидом із застосуванням газо-рідинної хроматографії і комплексного термічного аналізу. Це дозволило встановити оптимальні умови проведення процесу. The kinetic investigations of cellulose modification by oligoperoxide were performed with the aids of gas-liquid chromatography and complex thermal analysis. That allowed to establish the optimal conditions for this process fulfillment.

Чобіт М. Р. Кінетичні особливості модифікації целюлози функціональним олігопероксидом / М. Р. Чобіт, О. Р. Беднарська, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 286-290. – Бібліографія: 11 назв.