Проаналізовано можливості і перспективи використання сигма - дельта АЦП в реографах. На прикладі типової структури реографа показано переваги від застосування АЦП даного типу. Запропоновано нову структуру каналу реографа з покращеними характеристиками. The sigma – delta of a ADC in reographs is analysed possibilities and perspectives of use. On an example of a typical structure of a reograph is shown advantages for want of application of a ADC yes of a type. It is offered a new structure of a reograph, which possesses the improved performances.

Совин Я. Р. Покращення характеристик реографів при використанні багатоканальних сигма–дельта АЦП / Я. Р. Совин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 92–97. – Бібліографія: 5 назв.