Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовані специфічні аспекти моделювання процесів та елементів генераторів імпульсних струмів, зарядний пристрій яких містить ланку проміжної високої частоти. Розглянуто взаємозв’язок суперечливих вимог до автоматизованої системи проектування вторинних джерел живлення з оптимізацією параметрів. Specific aspects of modelling processes and elements of generators of pulse current, which have charger with middle circle high frequency has been analysed. Connection of variant needs to automated system for construction of secondary power sausage with parameters optimization has been seen.

Мирошниченко Л. М. Моделювання процесів та елементів ГІС як складова системи автоматизованого проектування / Л. М. Мирошниченко, М. В. Турти // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 201–207. – Бібліографія: 2 назви.