Thumbnail Image

Досліджено дифузійно-транспортні властивості мембран на основі сумішей аліфатичний поліамід - полівінілпіролідон у процесах діалізу. Встановлені залежності проникності і затримувальної здатності мембран щодо водорозчинних низькомолекулярних модельних речовин залежно від їх складу, товщини та умов оброблення і підтверджена ефективність їх використання для очищення води від солей важких металів. The diffusion – transport properties of membranes on the basis of aliphatic polyamide – polyvinylpirrolidone blends in the processes of dialyze are investigated. Dependences of permeability and delayed ability of membranes in relation to water soluble low-molecular model substances according to their contain, thick ness and treatment conditions are defined. The effectiveness of using of membranes for water cleaning from heavy metal salts are confirmed.

Баран Н. М. Дослідження селективно-транспортних характеристик мембран на основі сумішей поліамід – полівінілпіролідон / Н. М. Баран, Ю. Я. Мельник, О. В. Суберляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 416–419. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review