Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вивчено вплив ультразвукової кавітіції на гетерогенно - каталітичне окислення органічних домішок стічних вод. Досліджено залежність константи швидкості реакцій від концентрації каталізатора та температури. The influence of ultrasonic cavitation upon heterogenic catalytic oxidization of organic impurities of waste water has been studied in this work. Dependence of effective constants rate upon concentration of catalyst and temperature was investigated.

Шевчук Л. І. Особливості гетерогенно - каталітичного окислення водно - органічних сумішей в умовах кавітації / Л. І. Шевчук, Н. С. Караман, В. Л. Страчевський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 124-126. – Бібліографія: 4 назви.