Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено хімічну модифікацію нафтополімерних смол диалілфталатом. Нафтополімерні смоли одержані каталітичною коолігомеризацією ненасичених вуглеводнів фракції С5 та скипідару в присутності каталітичного комплексу. Process of chemical modification petroleum resins using duallylphtalate. The petroleum resins is obtain by method of catalytic cooligomerization of the unsaturated hydrocarbons are contained in C5 fraction of pirolise hydrocarbons and in turpentine in the presence of catalitical complex.

Одержання нафтополімерних смол у присутності ненасичених вуглеводнів фракції С5 та скипідару, модифікованих диалілфталатом / І. Є. Никулишин, Г. М. Рипка, З. Г. Піх, Т. В. Чайківський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 81–83. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review