Транспортна складова логістики продукції

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті питання, пов'язані з аналізом витрат на транспортування продукції, проблемами вибору оптимального виду транспорту залежно від відстані перевезення, а також специфічними аспектами споживчої орієнтації виробників, що не знаходять адекватного відображення в показнику прямих транспортних витрат. The questions connected to the analysis of expenses for transportation of production, by problems of a choice of an optimum type of transport depending on distance of transportation, and also specific aspects of consumer orientation of manufacturers which do not find adequate display in a parameter of direct transport expenses are considered in article.

Стадницький Ю. І. Транспортна складова логістики продукції / Ю. І. Стадницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 384–389. – Бібліографія: 7 назв.