Зміст і напрямок онтологічних пошуків у досократівській філософії

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто зміст і сутність онтологічної проблематики у рамках досократівської філософії. Зазначено, що у своїх початкових натурфілософських рефлексіях вже перші філософи вийшли на осмислення та формування онтологічної проблематики. Її розвиток мав свою логіку і проходив в історичній перспективі: від появи перших онтологічних рефлексій у мілетців і аж до створення логічно обґрунтованої теорії буття у елеатів.
In this work it was examined the content and essence of the ontological problems within the bounds of pre-socratic philosophers in their initial reflections of natural philosophy came to realization and formation of the ontological problems. Its formation had its logic and had been passing within historical perspective: from the appearance of the first ontological reflections of the Miletians till the creation of logically grounded theory of existence of the Eleats.

Паньків О. В. Зміст і напрямок онтологічних пошуків у досократівській філософії / О. В. Паньків // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 525 : Філософські науки. — С. 48–52. — (Сучасна філософія та історико-філософський процес).

Endorsement

Review