Конструкції, що зберігають М-еквівалентність

Подано узагальнення теореми Окунєва про спеціальні ізоморфізми вільних абелевих топологічних груп, а також конструкції і функтори що за певних умов зберігають відношення М-еквівалентності тихоновських просторів. Generalization of the Okunev's theorem on special isomorphisms of the free abelian topological groups is given and constructions preserving relation M-equivalence of the Tychono spaces are presented.

вільна топологічна група, М-еквівалентність, А-еквівалентність, джойн, free topological group, M-equivalence, A-equivalence, join

Пирч Н. М. Конструкції, що зберігають М-еквівалентність / Н. М. Пирч // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 625 : Фізико-математичні науки. – С. 48–53. – Бібліографія: 10 назв. .